Obchodní podmínky

Provozovatel :

Tento eshop je provozován firmou Brašnářství Valešová Petra a kontaktní informace jsou :

Petra Valešová,

Chuderov 71,

Ústí nad Labem, 40002.

IČ 08260354,

DIČ CZ7758232900,

Tel: 774 690 236

Email: info@brasnarstvi-valesova.cz

Dodací lhůta

Snažím se o co nejrychlejší dodání, ale obvykle se jedná o zakázkovou výrobu tzn. počítejte s dodací lhůtou do cca 4 týdnů od zaplacení a dodání zadání a všech podkladů . Pokud potřebujete výrobek přesně na termín připište mi to prosím při objednávce do poznámky vždy se lze nějak domluvit…..

Doprava

Mé výrobky k Vám posílám doporučenou službou (Doporučený dopis výhradně do rukou adresáta ) od České Pošty. Výrobky lze také vyzvednout osobně u mě v dílně.

Platba

Vzhledem k tomu, že dělám zakázkovou výrobu, přijímám pouze platbu předem v plné výši na můj účet č. 128 276 495 /5500 Platit lze převodem, případně při objednání výrobku v mé dílně v hotovosti. Platbu na dobírku akceptuji po připsání 30 % z částky předem na účet.

Reklamace

Přestože každý kus vyrábím ručně a bedlivě vše před odesláním kontroluji prosím po dodání zboží si jej pořádně prohlédněte a oznamte mi případné zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoli rozdíl mezi fakturou a skutečně dodaným zbožím (v druhu, množství nebo ceně), prosím dejte mi vědět, vše obratem napravím. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, budu mít za to, že zboží bylo dodáno bez vad a že všechny podmínky kupní smlouvy byly bezchybně splněny.

 

Děkuji za zájem o mou tvorbu a doufám, že Vám budou moje výrobky dobře a dlouho sloužit.

 

S láskou a úctou k tomuto řemeslu

Petra Valešová